'09
Sankt Peterburgo "Tranzitas"

Geopolitinės ribos. Politiniai aljansai ir režimai. Simpatijos ir antipatijos. Jos brėžiamos tiek kasdieniame gyvenime, tiek ir vidiniuose žemėlapiuose.  Esamajame laike menininkas tampa plataus diapazono profesionalu, tiriančiu moralės, estetikos, tolerancijos ribas. Ir neretai peržengiančiu jas.  Visada esame kelyje.

Piotr Shvetsov - "Siena"

Taip teigia keturi Sankt- Peterburgo menininkai  Aleksandras  Daševskis, Jurijus Štapakovas, Piotras Belyj ir Piotras Švecovas. Skirtingų kartų autoriai 3 dienas kurs KKKC meno rezidentūroje.

Jurij Shtapakov "Intymūs laiškai", objektas

Šeštadienį, rugpjūčio 29 d. 18 val. KKKC kviečia į keturių autorių, keturių projektų pristatymą bendru pavadinimu „Tranzitas“. Susikūrę teorinį kelionės įvykių modelį ir tarpinių stotelių maršrutą, menininkai pirmą kartą po 20 metų keliauja Baltijos respublikų keliais. Klaipėda- galutinė maršruto stotelė. Nepriklausomai vienas nuo kito pasirinkę išraiškos priemones, žanrą, siužetą, menininkai gretins ankstesnę patirtį ir tik ką patirtas impresijas. Kviečiame į susitikimą ir atvirą diskusiją su autoriais.

 

Atgal Komentarai