N A U J A U S I A:

Sandra Kliukaitė. Dizainas, kuris sveikinasi lietuviškai >>

Bernadeta Petrauskytė. Apie trečiąjį „Interformato“ simpoziumą Nidos meno kolonijoje: prisiminimai ir patyrimai >>

Domantas Razauskas: „Klausytojas man nėra svarbus, todėl jį labiausiai ir vertinu“ >>

Sandra Kliukaitė. Paplūdimio kostiumo istorija >>

-----------------------------------------------------------

Renginių ciklas “Klaipėdos architektūra”

Birželio 14 d. KKKC parodinėse erdvėse atidaryta paroda „Klaipėdos architektūra 2012“. Tai pirmoji architektūros paroda Klaipėdos parodinėje erdvėje per pastarąjį dešimtmetį. Parodos rengėjai teigia – architektūros diskursas turi grįžti į meno erdves.

Daugiau apie renginių ciklą čia >>

Video: Michail Andrijanov

 
 
 
 
 
KALIGRAFIJOS PARODA "NUO PERSIJOS IKI ISLAMO ŠALIES"

Š. m. birželio 14 d. (penktadienį) Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro parodinėse erdvėse (Didžioji Vandens g. 2) atidaroma kaligrafijos paroda "Nuo Persijos iki Islamo šalies".

 
 
 

Viktė Ežiukas. Klaipėdietiški Ežiuko pasivaikščiojimai: Rožiniai pelikanai (iš serijos „Jūrų muziejaus kronikos“)

2013-06-21
Ežiukas net ir vasarą skaito, tad daug ką žino. Štai neseniai sužinojo, kad  Jūrų muziejaus apsauginiame kanale jau mėnesį gyvena įspūdingų ir egzotiškų paukščių ketveriukė - iš Čekijos Dvur Kralove zoologijos sodo atgabenti rožiniai pelikanai.
 
 
 
Bernadeta Petrauskytė. Apie trečiąjį „Interformato“ simpoziumą Nidos meno kolonijoje: prisiminimai ir patyrimai (2)

2013-06-27
Nidos meno kolonijos (NMK) organizuojamas simpoziumas „Interformatas“ bene vienintelis kasmetinis  meno tyrėjų ir praktikų renginys, apimantis ir gvildenantis platų šiuolaikinio  meno kontekstą ir į jį įtraukiantis aktualius  socialinius klausimus.

 
 
 

Sandra Kliukaitė. Dizainas, kuris sveikinasi lietuviškai

2013-06-28
Labà dienà – su jumis sveikinasi du dizaineriai, prieš kelis metus užveisę visą dizaino fabrikėlį, iki viršaus užpildytą šiuolaikiniais lietuviškais motyvais ir pasisveikinimais. Šie dizaineriai nekelia jokios dizaino revoliucijos, niekam nesitengia įtikti ar kopijuoti. Jie tiesiog kuria tai, kas jiems patinka  ir net neįsivaizduoja kuo visa tai baigsis...
 
 
 

Stanislovas Rubinovas. "Miške ir scenoje": autentiški mūsų šalies istorijos puslapiai

2013-06-28
Režisieriaus, Kauno kamerinio teatro įkūrėjo ir meno vadovo Stanislovo Rubinovo gyvenimo istorija – unikali, kupina dramatiškų, lakiausią žmogaus fantaziją pralenkiančių vaizdų ir išgyvenimų, susijusi su autentiškais mūsų šalies istorijos puslapiais. Tokios istorijos, kurios nėra jokiuose vadovėliuose – tapusios vieno žmogaus likimu, o gal žmogaus likimas, tapęs istorija.

 
 
 
Domantas Razauskas: „Klausytojas man nėra svarbus, todėl jį labiausiai ir vertinu“

2013-06-26
Domantas Razauskas – atlikėjas, kurio vardas žinomas daugeliui, tačiau jo dainų neišgirsi nei radijo topuose, nei televizijų ekranuose. Kad ir kaip tai būtų keista, visuose koncertuose, kuriuose pasirodo Domantas, salės būna sausakimšos, o žmonės, mintinai išmokę dainas, dainuoja kartu su atlikėju.

 
 
 
Mokslininkų desanto pratybos Klaipėdoje

Birželio 28 d. Klaipėdoje vyks mokslinė konferencija, skirta miestų kaitai. Klaipėdos kultūrų komunikacijų Parodų rūmuose pranešimus skaitys ir urbanistinės aplinkos formavimo klausimais diskutuos žymiausi Lietuvos teoretikai ir praktikai. Konferencijoje visuomenei bus pristatyti naujausi Vilniaus dailės akademijos regioninės plėtros projektai – Klaipėdos fakultetas ir Urbanistikos, architektūros ir dizaino (UADI) institutas.

 
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės
 

http://www.autc.lt

 
Draugai
 
Informaciniai partneriai
 
Rėmėjai

G L O B Ė J A S